ΜΕ ΔΥΟ ΚΛΙΚ ΣΕ ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ ΔΕΞΙ ΒΕΛΑΚΙ,ΑΚΟΥΤΕ ΤΙΣ ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΜΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ!

Από το 2014 στα γήπεδα της Κορινθίας!Ζωντανές μεταδόσεις

Γ' ΕΘΝΙΚΗ: ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 1-1

Ο Παναρκαδικός έφτασε πολύ κοντά στο διπλό αντιμετωπίζοντας την Ερμιονίδα αναφορικά με τη 17η αγωνιστική στον 3ο όμιλο της Γ’ Εθνικής. Ωστόσο, η ομάδα της Αργολίδας απέσπασε τον πολύτιμο βαθμό με σκορ 1-1 στο κυριακάτικο (29/01) ματς ανάμεσα στις δύο ομάδες.
Στο 30ο λεπτό προέκυψε ένα δυσάρεστο περιστατικό καθώς ο Παναγιώτης Σαλαπάτας αποχώρησε με πρόβλημα τραυματισμού. Έτσι, ο νεοφερμένος Πούτσι έκανε ντεμπούτο με τα πράσινα. Μετά από ένα «άσφαιρο» πρώτο ημίχρονο ήρθαν τα γκολ μετά την ανάπαυλα.
Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 52ο λεπτό έχοντας ως σκόρερ τον Κολιόπουλο. Κατόπιν, ο Γιουκούδης σπατάλησε μοναδική ευκαιρία να διπλασιάσει τα τέρματά τους έπειτα από ιδανική συνεργασία με τον Πούτσι για να σουτάρει άουτ.
Ο Τζιέρης όμως δεν αστόχησε στο φινάλε φέρνοντας την αναμέτρηση στα ίσα!
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ (Θανάσης Στάικος): Πονηρός, Παναγιώτου (84’Σχοινάς), Σαμαράς, Τζιέρης, Νώτης, Κιοσές, Παλαιοπάνος, Παπαϊωάννου (76′ Καραλής), Τριμπόνιας, Αποστολίδης, Σελμαναϊ (60′ Τσόφλιος).
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (Γιώργος Αντωνόπουλος): Καπετάνος, Πετρόπουλος, Γκρόσιος, Αρώνης, Δήμος, Κυριακόπουλος, Σαλαπάτας Π. (30′ Πούτσι), Σταθουλόπουλος, Σαλαπάτας Α.(75′ Αρδάμης), Καναβέτας (46′ Κολιόπουλος), Γιουκούδης.