ΜΕ ΔΥΟ ΚΛΙΚ ΣΕ ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ ΔΕΞΙ ΒΕΛΑΚΙ,ΑΚΟΥΤΕ ΤΙΣ ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΜΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ!

Από το 2014 στα γήπεδα της Κορινθίας!Ζωντανές μεταδόσεις

Γ' ΕΘΝΙΚΗ: ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 3-1

Σημαντική νίκη πέτυχε ο Φωστήρας που δεν άφησε ιδιαίτερα περιθώρια στην Ερμιονίδα σε κυριακάτικη (23/10) αναμέτρηση στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής για την Γ’ Εθνική.
Μεγάλη μορφή της αναμέτρησης ήταν ο Μπιτσάνης σκοράροντας τόσο στο 17ο όσο και στο 60ο λεπτό. Οι φιλοξενούμενοι είχαν ισοφαρίσει προσωρινά σε 1-1 λίγο πριν την ανάπαυλα με τον Παπαϊωάννου.
Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Ζαγοριανός εκτελώντας εύστοχα πέναλτι στο 88ο λεπτό.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ (Σταυρακόπουλος): Κουρεπίνης, Κουντουράς (52’ Κράσι), Βλάχος, Παραράς, Καλημέρης, Μεντής, Ντάφλας, Ζαγοριανός, Λέσι (90’ Πέττας), Σκάρος, Μπιτσάνης (71’ Ταχματζίδης).
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ (Στάικος): Πονηρός, Παναγιώτου, Σαμαράς, Τζιέρης (74’ Τριμπόνιας), Χατζηαποστόλου, Κιοσές (65’ Παιδάκης), Σκεντεράι, Παπαϊωάννου, Τσόφλιος, Αποστολίδης (87’ Μπούρας), Σελμανάι.