ΜΕ ΔΥΟ ΚΛΙΚ ΣΕ ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ ΔΕΞΙ ΒΕΛΑΚΙ,ΑΚΟΥΤΕ ΤΙΣ ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΜΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ!

Από το 2014 στα γήπεδα της Κορινθίας!Ζωντανές μεταδόσεις

4Χ4 Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΥΤΑΛΑ ΜΕ 0-3!

Άλλη μια νίκη
για τον Άγιο Γεώργιο σήμερα καθώς επικράτησε με σχετική ευκολία με σκορ 3-0 εκτός έδρας της ομάδας του  Κουταλά.

Το 1-0 σημείωσε στο 30ο λεπτό ο Μιχάλαρος μετά απο πολύ ωραία ενέργεια και σουτ μέσα απο την μικρή περιοχή.
Το 2-0 σημείωσε ο Kosta στο 38ο λεπτό μετά από πολυ ωραίο συνδυασμό και σουτ διαγώνιο μεσα απο τη μικρή περιοχή,έτσι διαμορφώθηκε και το αποτέλεσμα του ημιχρόνου.
Στο δεύτερο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 60ο λεπτό η ομάδα μας ουσιαστικά κλείδωσε την νίκη οταν μετά απο προσωπική ενέργεια του Ν.Παπαδόπουλου και πλασσέ μέσα απο την μικρή περιοχη πέτυχε το 3-0.
Η ομάδα μάς σπατάλησε και άλλες ευκαιρίες να ανεβάσει τον δείκτη του σκορ αλλά ο αντιπάλος τερματοφύλακας εκανε τουλάχιστον 4 σπουδαίες επεμβάσεις σε σουτ του Γκονου,Αθανασόπουλου,Χουσελά και Μιχάλαρου,η ομάδα του Αγίου Γεωργίου  είχε και ένα δοκάρι στο 42ο λεπτό με τον Πετρόπουλο.
Γκρίζο σημείο εκτός από τη...συννεφιά σήμερα στο γήπεδο του Σολωμού,τα αποδυτήρια που χρήζουν άμεσης ανάπλασης το συντομότερο...

ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΩΝ ΝΙΚΗΤΩΝ: Καρατζάογλου,Μπρίτσας,Γκόνος,Πετρόπουλος,Χόντια,Μπούφης,Ασλάνογλου,
Βουκελάτος,Μιχάλαρος,Παπαδόπουλος Ν, Kosta.
Αλλαγές:62 Παπαδόπουλος- Χουσελάς 65 Ασλάνογλου-Ραπουσάι 70 Kosta-Αθανασόπουλος.